Rekrutacja uczelnianych opiekunów pilotażowych praktyk zawodowych

 

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu ogłasza rekrutację na uczelnianych opiekunów praktyk zawodowych, do prowadzenia pilotażowych praktyk zawodowych, realizowanych w ramach projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach Projektu studenci WSM w Sosnowcu będą uczestniczyć w programie rozszerzonych 6 miesięcznych praktyk zawodowych, realizowanych od 1.12.2016 r. do 30.06.2018 r.

Wniosek o udział w projekcie (formularz wniosku - Zał. 3), należy złożyć w Biurze Projektu (Dziekanacie WSM w Sosnowcu) lub przesłać pocztą tradycyjną w terminie do 4 grudnia 2016 r. do godz. 15.00. W przypadku przesłania drogą pocztową decyduje data wpływu wniosku do Uczelni. Wniosek, który nie wpłynie  w wyznaczonym terminie nie będzie podlegał rozpatrzeniu.

 

Załączniki (do pobrania):  

icon-pdf Załącznik 1 -  Regulamin wyboru uczelnianych opiekunów pilotażowych praktyk zawodowych studentów Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu
icon-pdf Załącznik 2 –Krótki opis projektu
icon-doc Załącznik 3 – Formularz wniosku nauczyciela akademickiego - drukarka kolorowa
icon-doc Załącznik 3 – Formularz wniosku nauczyciela akademickiego - drukarka czarno-biała


rekrutacja banerkierunki banerprojekty unijnebaner glownacentrum symulacji baner

Logowanie

 ministerstwo szkolnictwa

ministerstwo zdrowia

 

pomostowe

szpital sosnowiec

osrodek

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie dlatego na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.