NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE TERAPEUTYCZNEPRZY WYŻSZEJ SZKOLE MEDYCZNEJ 


 

Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Piotruś Pan" stworzone zostało dla dzieci od 3 roku życia z Autyzmem i zespołem Aspergera. Zajęcia w nim odbywają się za DARMO. Nasz cel to niesienie wielopoziomowej pomocy terapeutyczno-rehabilitacyjnej. Chcemy aby nasi podopieczni byli przygotowani do funkcjonowania w rodzinie, grupie rówieśniczej oraz otoczeniu. Atutami naszego przedszkola będą:

 • Wszechstronna opieka specjalistów;
 • Fachowa kadra pedagogiczna;
 • Stosowanie nowatorskich metod pedagogicznych;
 • Pomoc w realizacji zadań rodzicielsko-wychowawczych;
 • Przygotowanie dziecka do podjęcia dalszej nauki;
 • Rozwijanie zainteresowań i talentów u podopiecznych;
 • Zapewnienie bezpieczeństwa;
 • Doskonale wyposażone sale;
 • Nauka dzieci życia społecznego;
 • Wsparcie Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu.

Podopieczni w naszym przedszkolu realizować będą obowiązkową podstawę programową wychowania przedszkolnego, aby przygotować ich do pójścia do szkoły. Dodatkowo przez fakt, że mają oni szczególne potrzeby rozwojowe prowadzone będą zajęcia:

 • z psychologiem, logopedą i oligofrenopedagogiem;
 • Integracji Sensorycznej i rehabilitacji;
 • z komunikacji wspomagającej
 • elementami terapii behawioralnej;
 • muzykoterapii, dogoterapii i hipoterapii.

Zajęcia w przedszkolu będą prowadzone w małych grupach. Opiekę nad dziećmi w każdej grupie sprawować będzie zawsze nauczyciel oraz asystent nauczyciela. Często w grupie dzieci znajdzie się również odpowiedni specjalista.


 

 


 

Napisali o nas:

 

 

Przedszkole ulotka

 

kierunki banerSTUDIA MGRbaner z zycia uczelniprzedszkole banerbaner glownarekrutacja pasek boczny

Logowanie

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 ministerstwo szkolnictwa

ministerstwo zdrowia

portal pielegniarek

pomostowe

pogotowie

szpital sosnowiec

osrodek

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie dlatego na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.