Zrób sobie prezent na Mikołaja!

Wybierz studia, które zapewnią Ci pewną pracę do końca życia! Wybierz kierunki medyczne w Wyższej Szkole Medycznej w Sosnowcu!

Zrob sobie prezent na mikołaja 

ZAPROSZENIE

Zapraszamy na zebranie Studenckiego Towarzystawa Naukowego Wyższej Szkoły Medycznej

w dniu 8 grudnia 2018r (sobota) o godzinie 12:50 w sali 209

 

dr n. med. Grzegorz Zieliński

Opiekun STN

 

Jakub Hemmerling

Przewodniczący STN

 

 


Uroczystości barbórkowe:

Już jutro o godzinie 15:00 przed budynkiem Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu zaplanowano miejskie uroczystości barbórkowe. Dodatkowo godzinę wcześniej rozpocznie się przemarsz orkiestry dętej.

plakat barborka 2018


 

Gdzie parkować?

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu dysponuje kilkunastoma miejscami parkingowymi wokół Uczelni. jednak w bezpośrednim sąsiedztwie naszej placówki oraz Parku Naukowo - Technologicznego przy Wojska Polskiego 8 - gdzie również odbywają się zajęcia znajduje się kilka darmowych i ogólnodostępnych parkingów. na mapie zaznaczyliśmy miejsca, gdzie nasi studenci mogą parkować przez zajęciami.

mapa


Konferencja Gerontologia, Geriatria 2018

W sobotę 20 października 2018 roku auli Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego  odbyła się organizowana przez Wyższą Szkołę Medyczną w Sosnowcu, konferencja naukowa „Gerontologia, Geriatria 2018”. Czternastu prelegentów rozmawiało o wyzwaniach i problemach opieki i pielęgnacji osób w podeszłym wieku.


Platforma e-learning moodle:

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu uruchomiła platformę e-learningową Moodle. Aby z niej skorzystać wystarczy kliknąć na LINK lub obrazek poniżej.

moodle


rekrutacja banerkierunki banerprojekty unijnebaner glownabaner z zycia uczelni

Logowanie

 ministerstwo szkolnictwa

ministerstwo zdrowia

portal pielegniarek

pomostowe

pogotowie

szpital sosnowiec

osrodek

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie dlatego na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.