Konferencja Gerontologia, Geriatria 2018

W sobotę 20 października 2018 roku auli Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego  odbyła się organizowana przez Wyższą Szkołę Medyczną w Sosnowcu, konferencja naukowa „Gerontologia, Geriatria 2018”. Czternastu prelegentów rozmawiało o wyzwaniach i problemach opieki i pielęgnacji osób w podeszłym wieku.


Platforma e-learning moodle:

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu uruchomiła platformę e-learningową Moodle. Aby z niej skorzystać wystarczy kliknąć na LINK lub obrazek poniżej.

moodle


Uwaga studenci:

W dniu 22 października 2018 roku Dziekanat Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu będzie nieczynny.

dziekanat będzie nieczynny 22.10.18


Dzień Edukacji Narodowej:

Dziś obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej – polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 roku. Z tej wyjątkowej okazji całej kadrze naukowej Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu życzymy samych sukcesów zawodowych, wielu publikacji, tytułów naukowych i przede wszystkim cierpliwości w pracy ze studentami. To wy sprawiacie, żę Uczelnia wznosi się na wyżyny i jest liderem w kształceniu pielęgniarek, ratowników medycznych i dietetyków.

Dzien Edukacji NarodowejDzień Ratownictwa Medycznego:

Dziś obchodzimy Dzień Ratownictwa Medycznego. Jest to bardzo ważny dzień, gdyż to właśnie ratownicy medyczni pierwsi są podczas wypadku i to oni jako pierwsi ratują życie! Nie zapominajmy o ich poświęceniu i trudzie pracy. Z okazji tego święta, wszystkim ratownikom życzymy wytrwałości, pogody ducha i spokojnej pracy!

dzien ratownictwa medycznego


 

rekrutacja banerkierunki banerprojekty unijnebaner glownabaner z zycia uczelni

Logowanie

 ministerstwo szkolnictwa

ministerstwo zdrowia

portal pielegniarek

pomostowe

pogotowie

szpital sosnowiec

osrodek

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie dlatego na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.