Przedłużamy rekrutację:

Wciąż trwa rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Medycznej w Sosnowcu. Zapisz się już dziś! Masz czas do 28.02.2019 roku. Czekają na Ciebie kierunki dające pewną pracę:

Pielęgniarstwo I stopnia (licencjat) -

Pielęgniarstwo II stopnia (magisterskie) -

Ratownictwo medyczne I stopnia (licencjat) -

Dietetyka I stopnia (licencjat) -

Studia podyplomowe -

2dni


 

Uwaga Studenci:

W związku z przerwą semestralną w dniach 23-24 lutego i 02-03 marca 2019 roku Dziekanat i Biuro praktyk Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu będzie nieczynne.

przerwa semestralna luty 2019 1


 

Europejski Dzień Numeru 112:

Numer 112 to jednolity ogólnoeuropejski numer alarmowy używany w sieci telefonów stacjonarnych w Unii Europejskiej, jak również w sieci GSM na całym świecie. Został wprowadzony w 1991. Wybranie numeru 112 z jakiegokolwiek telefonu spowoduje połączenie z centrum powiadamiania ratunkowego (CPR). Operator 112 może, w miarę potrzeby, przyjąć zdarzenie i przekazać je za pomocą systemu teleinformatycznego do jednostki Państwowej Straży Pożarnej, Policji lub Państwowego Ratownictwa Medycznego. Dziś obchodzimy jego święto. Z tej okazji warto wspomnieć, że choć numer ten ratuje życie, to połowa zgłoszeń na 112 jest fałszywa. Na naszym facebooku możecie zrobić test wiedzy na temat tego numeru alarmowego. 

112


Trwa rekrutacja:

Trwa rekrutacja na semestr letni w Wyższej Szkole Medycznej w Sosnowcu. Nie czekaj zapisz się już dziś! WSM to studia gwarantujące pewną pracę. Czekają na Ciebie kierunki: Pielęgniarstwo I stopnia (licencjat), Pielęgniarstwo II stopnia (magisterskie), Ratownictwo medyczne I stopnia (licencjat), Dietetyka I stopnia (licencjat), Studia podyplomowe

28


 

Dzień Babci i Dzień Dziadka:dzien babci i dziadkarekrutacja banerkierunki banerprojekty unijnebaner glownabaner z zycia uczelni

Logowanie

 ministerstwo szkolnictwa

ministerstwo zdrowia

portal pielegniarek

pomostowe

pogotowie

szpital sosnowiec

osrodek

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie dlatego na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.