Szlachetna Paczka 2014:

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu od początku swojej działalności stawia na pomoc lokalnej społeczności. Kursy pierwszej pomocy, edukacja młodzieży, turnieje ratownictwa, zbiórki, kwesty, wparcie Dni Dziecka, akcji Motoserce czy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to tylko część działań podejmowanych przez naszą uczelnię. W tym roku dołączyliśmy do akcji Szlachetna Paczka.
Swoją pomocą objęliśmy dwie sosnowieckie rodziny. To dla nich zebraliśmy ponad 30 paczek ubrań, żywności, środków czystości, zabawek i artykułów papierniczych. Potrzebujący dzięki nam otrzymali również opał, sprzęt AGD oraz opiekę psychologiczną. W zbiórce pomogli wykładowcy, studenci i pracownicy naszej uczelni oraz uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół Projektowania i Stylizacji Ubioru w Sosnowcu. Wzruszające przekazanie darów nastąpiło w sobotę, 13 grudnia 2014 roku. Cieszymy się, że mogliśmy pomoc w tak szlachetnej akcji i dzięki zaangażowaniu Kanclerz WSM dwie rodziny będą miały szansę na wyjście z problemów życiowych.

 

kierunki banerSTUDIA MGRbaner z zycia uczelniprzedszkole banerbaner glownarekrutacja pasek boczny

Logowanie

 ministerstwo szkolnictwa

ministerstwo zdrowia

portal pielegniarek

pomostowe

pogotowie

szpital sosnowiec

osrodek

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie dlatego na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.