Wizyta w "Roździeniu"

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr I im. W. Roździeńskiego w Sosnowcu to pierwsza szkoła średnia naszego miasta, którą odwiedzili studenci Ratownictwa Medycznego WSM prowadząc zajęcia z podstaw pierwszej pomocy. Przeszkolonych zostało 5 klas gimnazjum i liceum. Uczniowie mieli szansę pozyskać nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także umiejętności praktyczne ćwicząc na fantomach. 

Zachęcamy kolejne szkoły średnie, aby zapraszały nas do siebie na bezpłatne pokazy uczące jak ratować życie. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


 

rekrutacja banerkierunki banerprojekty unijnebaner glownacentrum symulacji baner

Logowanie

 ministerstwo szkolnictwa

ministerstwo zdrowia

portal pielegniarek

pomostowe

szpital sosnowiec

osrodek

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie dlatego na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.