REKRUTACJA

studentów na płatne pilotażowe praktyki zawodowe 

płatne praktyki z ceną

Rekrutacja studentów na praktyki w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu ogłasza rekrutację studentów z kierunków studiów: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne i dietetyka na praktyki zawodowe prowadzone w ramach projektu pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach PO WER współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
W ramach Projektu studenci Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu będą uczestniczyć w programie rozszerzonych 6-miesięcznych praktyk zawodowych, realizowanych w dwóch etapach:

  1. I edycja - w roku akademickim 2016/2017;
  2. II edycja - w roku akademickim 2017/2018.

W płatnych pilotażowych praktykach zawodowych mogą wziąć udział studenci WSM w Sosnowcu spełniający wymagania określone w Regulaminie rekrutacji praktykantów (Zał. 1).

Wypełnione dokumenty należy złożyć w Biurze Projektu (Dziekanacie WSM w Sosnowcu) w terminie do 4 grudnia 2016 r.

Więcej informacji na temat projektu oraz załączniki po zalogowaniu

 

ciąg PO WER i UE kolor


 

rekrutacja banerkierunki banerprojekty unijnebaner glownacentrum symulacji baner

Logowanie

 ministerstwo szkolnictwa

ministerstwo zdrowia

 

pomostowe

szpital sosnowiec

osrodek

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie dlatego na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.